VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

NOVINKY 2013

 

21.12.2013

Dnes v Praze ve Škole psích sportů proběhl Dogdancingový závod - Vánoční dárek,který pro me a pro Adélku dopadl velice úspěšně!!!V jednotlivcích jsme se umístili na 14.místě z 25 týmů a obhájili loňskou cenu za nejlepší kostým :-) Tím jsem si zavařila,protože jsem slíbila na příští rok, že se zamyslím a do třetice všeho dobrého vymyslím další originální kostým :-)))  Dále jsem s Adélkou soutěžila ve dvojicích s Ivetou Dupalovou a Toníčkem, kde jsme jako rybářky s vánočním kaprem zazářili a získali nádherné  1.místo :-) Tím bych Ivetě chtěla moc poděkovat za tu odvahu a super zábavu kterou jsme si užili jak při nacvičování tak při samotném závodě :-)))))

Děkuji rozhodčím - Pétě Malé a Terce Zunové za posuzování a pořadatelům za super akci!!!

Foto: Martina Irglová

Videa: Anička Říhová

 

7.12.2013

Dnes jsem se s Adélkou zúčastnila ANF Canina závodu v Praze Počernicích,kde Adélka konečně po všech těch nepodařených pokusech konečně složila zkoušku OB-1.Sice za známku dobře,ale mě velice potešila svým projevem i výkonem.A nebyla ani poslední :-)))

Odložení vleže ve skupině - 6,5b, Přivolání - 5b, Ovladatelnost na dálku - 0b, Chůze u nohy - 9b, Aport - 7b, Vysílání do čtverce - 7b, Odložení za chůze do sedu - 0b, Skok přes prekážku - 9,5b, Odložení za chůze do stoje 9b, Všeobecný dojem - 9,5b.Celkem 176 bodu a 19.místo z 29.

Rozhodčí: Kristýna Másilková      Steward: Zuzana Coufalová

Stržené body jsou většinou za druhý povel, protože Oslíkům chvilku trvá než jim to dojde :-)))

 Video

 

2.11.2013

Dnes Zafulka byla na své druhé výstavě, která byla velice úspěšná :-)
Zafirka získala ve třídě dorostu VN 1 :-)
Udělala mi obrovskou radost, chovala se jako profík a i mimo kruh byla moc hodná.Snad neusneme na vavřínech a budeme takto pokračovat dále.

Posudek


 

 

 25.10.2013

Karneval šou ve Škole psích sportů dopadl výborně, Adélka byla moc šikovná a hlavně cvičila radostně a za to si vysloužila krásné 3.místo :-) Rozhodčí: Petra Malá a Anička Říhová

- ostatní Foto -


27.a 28.9.2013

Tyto dva dny se konala ve Skochovicích u Vraného nad Vltavou Klubová výstava BCCCZ, které jsem se se Zafirkou zúčastnila.Byla to naše úplně první výstava a na domácí půdě to myslím Zafulka zvládla dobře, ale určitě se máme hodně co učit :-) Posudky a hodnocení najdete v sekci Zafi a výstavy a ostatní foto v obrázku, za které děkuji Jitce Procházkové a Iloně Morávkové,které zároveň děkuji za obrovskou podporu a pomoc a těším se na další akce :-)

 

  14.9.2013

Dnes měla Adélka své první vystoupení pro děti.Zkusila si velmi náročné podmínky,protože ukázka Dogdancingu se konala na statku - Stable Donja Písníce kam nás pozvala Věra Stašková. Vzhledem k tomu že Adélka není zvyklá na koně tak to zvládla celkem dobře.Děkujeme oraganizátorům za super atmosféru a za možnost si tyto těžké podmínky vyzkoušet.Ostatní foto v obrázku :-)

 

20.8.2013

Dnes má Zafirka za sebou poslední očkování v tomto roce a při té příležitosti proběhlo zase kontrolní vážení a Zafi má ve svých 19 týdnech 10,9kg :-)

 

3.7.2013

Dnes byla Zafulka na dalším očkování a byla moc statečná a hodná.Také proběhlo kontrolní vážení a Zafulka má ve svých 12 týdnech 7,5kg :-)

 

3.6.2013

Právě jsem se vrátila se Zafulkou od paní doktorky a mám ohromnou radost :-) Zafí je  naprosto zdravé a krásné miminko které v 8 týdnech váží 4,30 kg  :-)

 

15.5.2013

Dovoluji si Vám představit naše nové štěstíčko,které zanedlouho přibude do naší rodiny :-)

Zafirah Foxy Fox

Moc děkuji Petře Opočenské a Hele Půlpánové

Další foto v obrázku

3.5.2013

Další návšteva u štěňátek byla úžasná,ale pro me moc krátká.Nestíhám je všechny pomuchlovat :-)Natož si pak jednu fenečku vybrat,když jsou všechna štěňátka tak úžasná.

Dekuji Pétě a celé její rodině za trpělivost :-)

21.4.2013

Dnes jsem strávila krásné odpoledne se štěňátky,jejich maminkou Adeen a chovatelkou Péťou Opočenskou a Helou Půlpánovou :-)

Všem moc děkuji :-)

Foto: Petra Opočenská

 

21.4.2013

 Adélka získala titul

 Master of Dogdancing 1. stupně

 

9.4.2013

Dne 7.4.2013 se v chovatelské stanici Foxy fox narodilo pět šteňátek Border collie.Tři kluci a dvě holčičky.Protože mě toto spojení moc nadchlo, dovolila jsem si oslovit chovatelky a po dlouhé probdělé noci jsem se dnes dopoledne dozvěděla, že si jednu fenečku můžu vybrat :-) Nastalo obrovské těšení a vymýšlení jména pro tu "naší Juniorku"  :-)

 

6.4.2013

Kynologický Klub Lety

Adélka dnes složila zkoušku ZOP na známku výborně.

Rozhodčí: R.Baudyš

Další foto v obrázku

 

 

19.3.2013

V Letech u Dobřichovic se v dubnu konají zkoušky z výkonu podle KJ Brno,  rozhodla jsem se, že zkusíme s Adélkou složit zkoušku ZOP. Přemluvila jsem kamarádku Ivetu a jelo se do Letu na trénink. Omrknout si nový cvičák, který ještě neznáme a chtěli jsme si zkusit nové cviky v prostředí, kde zkoušku budeme skládat.  Byly jsme také zvědavé na názor místního trenéra pana Kasla. Cvičák se nám moc líbil, všichni tam na nás byli velice příjemní akorát nám byla obrovská zima - cvičák je hned vedle řeky a tak zima byla o malinko vlezlejší. Pan Kasl, když shlédl naše výkony usoudil, že ještě je co pilovat ale na to aby jsme tuto zkoušku složily máme. Tak ještě pár tréninků a jde se na to. Ve fotogalerii najdete ještě nějaké fotečky z tréninku.

 

12.3.2013

Abychom alespoň duševně podpořily českou reprezentaci na mistrovství světa obedience, které se letos koná v Maďarsku, koupila jsem si fanouškovské tričko a budeme s Adélkou držet pěstičky i tlapky.

 

 

9.3.2013

Včerejší zkoušky OB-1 nanečisto jsem pojala jako stewardovaný trénink :-) A musím říct, že stále máme na čem pracovat.
Odložení ve skupině 7,5 bodu, pro nás velký úspěch - Áda se nezvedla :D.
Chůze u nohy 8,5 b - já jsem moc spokojená :-)
Odložení do stoje 0b - nemáme dopracováno :(
Přivolání 7 b. - opět povel navíc :(
Odložení do sedu 0b. Áda měla jak řekla paní rozhodčí lehací den :-)
Vysílání do čtverce 0b. bylo pěkné ale něco nás zaujalo :(
Aport - 7b křivé předsednutí jinak pěkné :-)
Ovladatelnost na dálku náš věčný boj 0b.
Skok přes prekážku 8b.
Všeobecný dojem 7b.
Děkuji rozhodčí Petra Rohlenová a Stewardce Lucie Pasler. Také děkuji za natočení videa Radecha Spudilová a za fotky Eva Vácová. Největší díky patří trenérce Kristýna Másilková, za přípravu a pevné nervy! No a Adélce, že to se mnou ještě zvládá :D.


 

1.3.2013
Do plánu jsme doplnily zkoušku na nečisto z obedience, na kterou se chystáme a pilně trénujeme wink

 

26.1.2013

Doplnily jsme Adélky stránku kam jsme doplnily výsledky ze zkoušek a závodů Dogdancingu a Obedience.
A ještě mám jednu novinku, naše maličkosti se objevily v časopise Pes přítel člověka.
V článku o závodech z vánočního dogdancingu
celý článek - tady -... 

Velkou novinkou jsou tyto stránečky, jsou ještě velmi mladé a tak je treba na nich ještě hodně pracovat.
Postupně však stránky doplníme a pridáme všechny informace.